Firmamız yaygın bütün dil çiftlerinde hem yazılı hem de sözlü profesyonel tercüme hizmetleri vermektedir.  Tercüme edilmesini istediğiniz belgeler ve projeler titiz bir ön incelemeden geçirilmekte, bu konuda deneyimli, uzman bir veya birden fazla mütercim-tercüman görevlendirilmektedir. Birden fazla mütercim-tercümanın görevlendirilmesi durumunda, terim bütünlüğünün sağlanması için özel araçlar kullanılmakta, gerektiğinde bir proje müdürü görevlendirilmekte ve bir editör tarafından gözden geçirildikten sonra teslim edilmektedir.

Firmamızın temel prensibi müşterilerine kaliteli, doğru, eksiksiz ve zamanında hizmet sunmaktır.  Bu amaçla kurulduğu tarihten itibaren bünyesinde alanında uzman, deneyimli, dinamik, yeminli mütercim-tercümanlar barındırarak hizmet kalitesini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve geri bildirimi verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sürdürmemizi ve devamlı kontrol altında tutmamızı sağlayan temel etkenlerdir. 

Firmamız gerek yurt içinde gerekse uluslar arası alanda kendi sektöründeki bütün teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmekte, hem Avrupa Birliği hem de diğer dünya ülkelerinde uygulanan hizmet standartlarında hizmet sunmak için kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

Sektörümüzdeki on yıla yakın deneyimimizle siz büyüdükçe biz de büyümeye devam ediyoruz. Bizlere duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. 

 

 

 

 

 


Anasayfa  l   Kurumsal  l  Hizmetler  l  Diller  l  Belgeler  l  Fiyatlar  l  Başvuru  l  Faydalı Bağlantılar   l  Tercüme Forum

Adres:   Atatürk Cad. No: 398 Dalyan Gümrük İşhanı Kat: 6 /610

 

Tel & Faks : +90 232 421 11 62
Alsancak - İzmir / TÜRKİYE         E-Posta      : info@basyigittercume.com
  Bu Sitenin Tüm Hakları Başyiğit Tercüme'ye aittir. İzinsiz yapılacak telif hakları ihlallerinde dava hakkını saklı tutar. Tasarım : Sist® Technology